Cennik

Letnia draka z promocją Wiatraka!
Zapraszamy do skorzystania z wakacyjnej oferty zakupu Wiatraka matematycznego. Przygotowałyśmy bogaty zestaw dodatków, który dołączymy do paczki z Wiatrakiem.
Pakiet zawiera:
• Wiatrak matematyczny
• scenariusze 42 zabaw sklasyfikowanych w oparciu o koncepcję profesor E. Gruszczyk-Kolczyńskiej i podstawę programową wychowania przedszkolnego
• figury liczbowe (cyfry wyrażone kropkami do zabaw z najmłodszymi dziećmi)
• film szkoleniowy (nagrane zajęcia z Wiatrakiem z grupą 5 latków)
• 10 sztuk sensorycznych miseczek w 4 kolorach Wiatraka do sortowania liczmanów
• zestaw 200 szt. drewnianych patyczków
• przesyłka gratis
Cena 600 zł zamiast 790 zł

Pomoce dydaktyczne Wiatrak matematyczny oraz Wiatrak sensoryczny można zamówić telefonicznie lub przez e-mail.

Formularz zamówienia znajduje się poniżej, numery telefonów w zakładce KONTAKT.

Po otrzymaniu zamówienia zawsze potwierdzamy jego przyjęcie. Jeśli nie nastąpi to w terminie 2 dni, prosimy o telefon.

Wiatrak matematyczny wraz ze scenariuszami zabaw
600 zł
Materiały dydaktyczne (w formie książkowej) dołączone do Wiatraka zawierają szczegółowe scenariusze 42 zabaw, które pomagają nauczycielom w sposób oryginalny realizować podstawę programową wychowania przedszkolnego, kształtując umiejętności opisane w obszarach I i IV. Skupiamy się przede wszystkim na edukacji matematycznej zawartej w obszarze IV, dotyczącym rozwoju poznawczego dziecka.
Wiatrak matematyczny ze scenariuszami i filmem szkoleniowym
700 zł
Nagrane na płycie DVD szkolenie obejmuje fragmenty 12 zabaw z Wiatrakiem, zrealizowanych w przedszkolu z grupą 5-latków. Poszczególne zabawy pokazują przekrój zagadnień, jakie możemy zaproponować dzieciom w ramach rozwoju umysłowego, aranżujemy "doświadczanie" matematyki. Sfilmowane zajęcia, opatrzone krótkim komentarzem, zostały przeprowadzone przez autorki Wiatraka i stanowią bazę do samodzielnej pracy.
Wiatrak matematyczny ze scenariuszami i szkoleniem rady
950 - 1100 zł
1. Godzinne szkolenie (350 zł) przeprowadzamy w formie zajęć otwartych z grupą dzieci w Waszej placówce. Nauczyciele obserwują dzieci podczas wybranych zabaw z Wiatrakiem. Komentujemy prowadzone zabawy na bieżąco.
2. Trzygodzinne szkolenie rady (500 zł) przeprowadzamy po godzinach pracy placówki dla rady pedagogicznej (do 25 osób). Zajęcia praktyczne poprzedzone są wstępem teoretycznym.
Wiatrak sensoryczny wraz ze scenariuszami zabaw
600 zł
Materiały dydaktyczne dołączone do Wiatraka sensorycznego zawierają szczegółowe scenariusze 30 zabaw, które umożliwiają nauczycielom pracę w mniejszych grupach przedszkolnych oraz w placówkach specjalnych i integracyjnych. W zestawie znajdują się ponadto figury geometryczne i kształty wykonane z usztywnionych tkanin o zróżnicowanych fakturach (10 sztuk).

Doliczamy koszty dojazdu na szkolenie z Olsztyna do placówki, która nas zaprasza.

Zamów


Wpisz wynik działania matematycznego: osiem minus dwa