Regulamin

Zanim dokonają Państwo zakupu, prosimy o zapoznanie się  z poniższym regulaminem. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z jego akceptacją.

 

Regulamin zakupów

1. Dane firmy

Teatr za Dwa Grosze Izabela Żukowska, 10-437 Olsztyn, ulica Macieja Rataja 62/37, 10-260 Olsztyn; NIP 7391018188

2. Składanie zamówień

Zamówienia mogą być składane za pośrednictwem e-maila: kontakt@wiatrakmatematyczny.pl lub strony internetowej wiatrakmatematyczny.pl poprzez formularz zamówienia, 24 h na dobę, przez cały tydzień. Na adres podany w formularzu zamówienia lub w wiadomości e-mail, przesyłamy e-maila zwrotnego, informującego o przyjęciu zamówienia do realizacji. Jeżeli produkt jest niedostępny lub realizacja zamówienia jest niemożliwa z innej przyczyny, Klient (kupujący) zostanie powiadomiony niezwłocznie o tym fakcie.

Zawarciem umowy sprzedaży pomiędzy Klientem a Sprzedającym (Teatrem za Dwa Grosze) jest moment otrzymania przez Klienta powiadomienia o przyjęciu zamówienia do realizacji.

3. Kontakt

Telefoniczny pod numerami: 600 380 313 (Izabela Żukowska) lub 606 832 810 (Urszula Dąbrowska) lub poprzez e-mail: kontakt@wiatrakmatematyczny.pl

4. Ceny produktów i płatność

Ceny produktów na stronie są cenami brutto wyrażonymi w złotówkach polskich.

Płatność za zamówione produkty może być dokonywana jako przelew na konto Teatru za Dwa Grosze (termin płatności 14 dni od daty wystawienia faktury). Dodatkowe szczegóły mogą Państwo uzgodnić telefonicznie z właścicielkami Wiatraka matematycznego (Izabela Żukowska i Urszula Dąbrowska).

Dane do przelewu: mBank  98 1140 2004 0000 3302 6789 3537.

5. Faktura

Do przesyłki zawsze dołączana jest faktura  zawierająca uzgodnioną opcję przelewu.

6. Wysyłka zamówień

Towar jest wysyłany w ciągu 2-3 dni roboczych (od poniedziałku do piątku), bez dni ustawowo wolnych od pracy) od daty złożenia zamówienia, na adres wskazany przez Klienta w zamówieniu, pod warunkiem dostępności produktu w magazynie. Klient jest zobowiązany podać kompletny adres z kodem pocztowym odbiorcy oraz numer telefonu kontaktowego osoby odbierającej przesyłkę.

7. Koszty wysyłki

Koszt wysyłki ponosi Sprzedający. Wysyłki realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej.

W przypadku paczek gabarytowych cena za przesyłkę będzie indywidualnie ustalana i podana do wiadomości w ciągu 2-3 dni roboczych od złożenia zamówienia i ponoszona w połowie przez Klienta. Po wcześniejszym telefonicznym lub e-mailowym uzgodnieniu, możliwy jest odbiór osobisty pod adresem: 10-818 Olsztyn, ulica Kłosowa 15 lub 10-437 Olsztyn, ulica Dworcowa 45/109.

8. Reklamacja

Przy odbiorze przesyłki, należy od razu sprawdzić zawartość i stan towaru.

Jeżeli towar jest fabrycznie uszkodzony, skontaktuj się z nami maksymalnie w ciągu 3 dni od daty otrzymania przesyłki. Po złożeniu reklamacji, oraz uzgodnieniu i potwierdzeniu jej warunków, odeślij przesyłkę na nasz adres. Po uznaniu zasadności reklamacji, wysyłamy nowy towar (na koszt Sprzedającego) lub zwracamy pieniądze na konto Klienta w ciągu 7 dni roboczych od daty uznania reklamacji.

9. Zwroty

Zgodnie z ustawą z 14 maja 2014 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Klient będący osobą fizyczną, dokonujący zakupu towarów na odległość w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. W tym celu Klient powinien złożyć na piśmie oświadczenie o odstąpieniu od umowy (do zachowania 14-dniowego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem) wraz z przesłaniem dowodu zakupu lub jego kopii, a następnie dokonać zwrotu towaru do Teatr za Dwa Grosze w nienaruszonym stanie (towar nie był używany, jest w oryginalnym opakowaniu). Zwracany towar należy odesłać najpóźniej w ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy na adres:

Teatr za Dwa Grosze Izabela Żukowska, 10-437 Olsztyn, ulica Dworcowa 45/109, z dopiskiem „zwrot”.
Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszt odesłania towaru ponosi Klient. Teatr za Dwa Grosze dokona zwrotu należności za zwrócony towar w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania towaru, pod warunkiem otrzymania od Klienta numeru konta bankowego lub innych danych umożliwiających zwrot należności.

10. Dane osobowe

Dokonując zakupów na stronie wiatrakmatematyczny.pl, Klient wyraża jednocześnie zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie oraz na ich przetwarzanie do celów realizacji zamówienia, a także otrzymanie informacji drogą elektroniczną o akcjach promocyjnych Teatru za Dwa Grosze. W każdej chwili Klient może zrezygnować z dalszego informowania o akcjach promocyjnych, wysyłając na adres kontaktowy sklepu e-maila z tematem: "NIE".
Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich. Zgodnie z tą Ustawą, Klienci mają prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikowania oraz usunięcia. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia zrealizowanie zamówienia Klienta.

11. Postanowienia końcowe

Obecność produktów na stronie internetowej wiatrakmatematyczny.pl nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego, przepisy Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie kodeksu cywilnego, a także przepisy Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

Wszystkie oferowane przez nas produkty objęte są 12 miesięczną gwarancją.

W przypadku zajścia konieczności składania reklamacji na zamówiony produkt prosimy postępować zgodnie z informacjami o zwrotach (pkt 9).

Prosimy o zachowanie faktury.